Isntree

Isntree Real Rose Calming Mask 100ml

Lek 1,990
Gati për t'u dashuruar me lëkurën super te bute dhe të qetësuar? Kjo maskë e tipit xhel shpërndahet si në ëndërr dhe e lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe të rehatshme. Përveç lules së trëndafilit të damaskës e cila ka veti antioksiduese dhe antimikrobiale, do të shihni gjithashtu përbërës qetësues dhe ndërtues të barrierave të lëkurës si hialuronat natriumi, natriumi PCA, trehalose dhe aminoacide. Dhe a mund të shikoni se sa të adhurueshëm janë petalet e trëndafilit në maskë?

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi