Cosrx

Cosrx ultimate moisturizing honey overnight mask 60ml

Lek 1,790

Sleeping mask me veti qetesuese, ul inflamacionin dhe hidraton lekuren. Sapo ta aplikosh le nje ndjesi freskie ne lekure! Mund te perdoret dhe si hidratues ne mengjes ose ne darke dhe qendron shume mire poshte makeupit!
Pershtatet me lekurat normale, mikse , te dehidratuara, te yndyrshme dhe proakneike!


--

•𝑽𝒆𝒕𝒊𝒕𝒆 :
-Vepron kunder akneve fungale dhe bakteriale!
-Hidraton lekuren ne thellesi duke rritur nivelin e ujit transepidermal!
-Ul skuqjen dhe inflamacionin.
-Sheron plaget dhe demtimet e lekures. .

•𝙁𝙤𝙧𝙢𝙖𝙩𝙞: 60ml .

•𝑷𝒆𝒓𝒃𝒆𝒓𝒆𝒔𝒊𝒕 𝒌𝒓𝒚𝒆𝒔𝒐𝒓𝒆:
*Ekstrakt propolis 85%- ka veti antibakteriale, antifungale, antivirale dhe antioksiduese, sheron plaget!
*Sodium Hyaluronate-
*Arginine- antioksidant, hidratues, antirrudhe!
*Allantoin- hidratues, antirrudhe
*Pantenol- hidratues, antiinflamator .

•𝑺𝒊 𝒑𝒆𝒓𝒅𝒐𝒓𝒆𝒕?
1. Mund ta perdorni ne vend te hidratuesit ne mengjes dhe ne darke. E le lekuren si mendafsh. Qendron shume mire poshte sunscreen dhe makeupit.
2. Maske qe shplahet- mund ta mbani 30 min -1 ore dhe pastaj ta shplani dhe vendosni hidratuesin.
3. Sleeping mask- e vendosni ne darke siper hidratuesit per lekure super te bute dhe te hidratuar ne mengjes.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi