Glowyskinshop.com

Celimax The Real Noni Starter Kit (4 produkte)

Lek 1,946.50 Lek 2,290

Një set për kujdesin e lëkurës me Noni Line më të shitur të celimax, i përbërë nga 4 mini produkte (Noni Toner 30ml, Noni Ampulë 10ml, Noni Lotion 30ml dhe Noni Cream 10ml). Të gjitha  janë të formuluara me Ekstrakt Fruti Noni, me mbi 200 minerale dhe vitamina që zbutin dukshëm lekuren, trajtojne aknet dhe i japin energji lëkurës së dëmtuar për të ofruar një fytyrë të shndritshme e rrezatuese.

Çfarë është Noni?

Noni është një frut tropikal që gjendet në Ishujt e Paqësorit. Për shkak të përfitimeve të shumta shëndetësore, ai është përdorur nga mjekët për të parandaluar dhe kuruar shume sëmundje për shekuj me radhë.

Benefitet

  -Ushqen thellësisht, hidraton dhe qetëson lëkurën e irrituar. 

  -Shkëlqen tonet e pabarabarta të lëkurës. 

  -Lufton shenjat e plakjes. 

  -Hipoalergjik - i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi