Glowyskinshop.com

Aromatica Rosemary Active V Anti-Hair Loss Shampoo 400ml

Lek 2,790 Lek 2,990

Shampo Aromatica Rosemary Active V Kundër Humbjes së Flokëve është një shampo që trajton si flokët ashtu edhe lëkurën e kokës. Lista e përbërësve me cilësi të lartë përmban superushqim të tilla si fasule të zeza të pasura me proteina, çaj jeshil të pasur me antioksidant dhe acid salicilik për të pastruar yndyren e tepërt nga skalpi.

Shampoja është e formuluar me biotinë, kafeinë, kompleks ushqimor të zi (fasule të zeza, oriz të zi, susam të zi) për të ushqyer lëkurën e kokës dhe rrënjët, për të krijuar një mjedis të shëndetshëm të kokës dhe për të parandaluar humbjen e flokëve. Të gjithë këta përbërës të mahnitshëm së bashku qetësojnë dhe pastrojnë lëkurën e kokës dhe i bëjnë flokët të shëndetshëm dhe me shkëlqim nga rrënja në majë. Një shampo kundër rënies së flokëve që vitalizon lëkurën e kokës dhe flokët në mënyrë të shëndetshme me 5 vitamina dhe MSM të Active V.
Kompleksi i vitaminave ndihmon në rivendosjen e funksioneve mbrojtëse të epidermës, forcimin e rrënjëve të flokëve dhe zvogëlimin e ndjeshëm të humbjes së flokëve.
Ka një efekt ftohës të lehtë, tonifikon dhe stimulon rritjen e flokëve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi