Glowyskinshop.com

23 years old DERMA THIN CONCEALER No.2 Spots Cover

Lek 1,790

Me ingredientë si Houttuynia Cordata Extract dhe Centella Asiatica, ky concealer është efikas për mbulimin e pucrave dhe zonave të irrituara të fytyrës duke e hidratuar atë njëkohësisht.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të moderuar në zonat problematike të fytyrës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi